VI TARPTAUTINIS FESTIVALIS „INTEGRACJE MUZYCZNE – CHEŁMŻA 2019“

Š. m. birželio 12-16 dienomis Šalčininkų r. Jašiūnų muzikos mokyklos mokiniai bei mokytojai dalyvavo Lenkijos mieste Chelmža vyksiančiame VI-me tarptautiniame muzikos mokyklų festivalyje „Integracje muzyczne – Chełmża 2019“. Festivalyje dalyvavo daugiau nei 80 jaunųjų solistų, grojančių įvairiais muzikos instrumentais, bei įvairūs kameriniai ansambliai iš Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Vokietijos muzikos mokyklų ir meno mokyklų (11 mokyklų).
Sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos mokiniai. Solistų kategorijoje puikiai pasirodė vyr. mokytojos Natalijos Godovščikovos auklėtiniai – Robert Kolyško (4 kl.) ir Olgerd Motuz (7 kl.), kurie tapo festivalio-konkurso laureatais. Mūsų mokyklą ansamblių kategorijoje garbingai atstovavo vyr. mokytojo Aleksandro Godovščikovo vadovaujamas akordeonistų kvintetas – Olgerd Motuz (7 kl.), Tomas Michalcevičius (7 kl.), Karolis Chvatas (7 kl.), Ernest Koščic (7 kl.), Jakub Snarski (išplėstinio muzikos ugdymo mokinys), kurie taipogi tapo festivalio-konkurso laureatais.
Dėkojame šauniai pasirodžiusiems mokiniams ir juos paruošusiems mokytojams. Nuoširdus ačiū ir tėveliams už jų rūpestį, pagalbą bei palaikymą.
Reikia pažymėti, kad tokio pobūdžio organizuojamų festivalių susitikimai leidžia keistis patirtimi su užsienio kolegomis, leidžia sustiprinti draugišką šių mokyklų bendradarbiavimo ryšius.
Džiaugiamės kartu praleistu laiku, naujais įspūdžiais, nuveiktais darbais ir laukiame kito susitikimo!