Nuo gruodžio 9 d. visos pamokos vyks tik nuotoliniu būdu

Pranešame, kad remiantis LR Vyriausybės 2020 m. gruodžio 7 d. nutarimu Nr. 1364 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ pakeitimo“ nuo gruodžio 9 d., trečiadienio,  visos pamokos Jašiūnų muzikos mokykloje vyks tik nuotoliniu būdu.

Mokiniams, kurie bendrojo lavinimo mokykloje mokosi 1-4 klasėse, žiemos atostogos prasidės 2020 m. gruodžio 14 d. ir truks iki 2021 m. sausio 3 d.

Visi mokiniai, kurie bendrojo lavinimo mokykloje mokosi 5-12 klasėse, nuo gruodžio 9 d., trečiadienio, iki pat žiemos atostogų, kurios jiems prasidės gruodžio 23 d., muzikos mokykloje mokysis tik nuotoliniu būdu.

Kilus klausimams, maloniai kviečiame skambinti specialybės mokytojams arba mokyklos administracijai.