TARPTAUTINĖS MOKYTOJŲ DIENOS KONCERTAS

2024 m. spalio 3 d. Tarptautinės mokytojų dienos proga Jašiūnų muzikos mokykloje vyko mokinių koncertas, kuris buvo kupinas šventinės nuotaikos ir muzikos skleidžiamos magijos. Mokinių pasirodymai pripildė salę nuoširdumu, džiaugsmu ir šiluma. Savo mokytojus pasveikino JAUNUČIŲ CHORAS, jaunieji  muzikantai – pianistės OLIVIJA BUDREVIČ, IVONA ŠULC, AURELIJA GOLUBOVSKA, akordeonininkai OSKAR UGREVIČ, MATEUŠ TUPKO, ROBERT KOLYŠKO, smuikininkė BEATA STANKOVSKA ir saksofonininkai KAROL KORKUT, PAULINA JERMAKOVA, DANIELA DULKO.

Dėkojame visiems mokiniams už šventinę nuotaiką, už nuostabius pasirodymus ir už tai, kad savo muzika padarė šią dieną ypatingą ne tik mokytojams, bet ir visiems susirinkusiems.

Nuoširdžiai dėkojame koncerto vedančiosioms MILENAI TRIFONOVAI ir LAURAI ŠIDLOVSKAI, kurios atsakingai ruošėsi šiam koncertui ir prisidėjo prie šventinės atmosferos kūrimo.