Šalčininkų r. Jašiūnų muzikos mokykla

Ugdomasis procesas prasidėda rugsėjo 1 d., baigiamas gegužės 31 d. Mokykla dirba 5 dienų darbo savaitę.

MISIJA

Mokykla teikia neformalųjį muzikinį ugdymą, plėtoja prigimtinius vaiko gebėjimus, ugdo kultūringą ir kompetentingą visuomenės pilietį.

VIZIJA

Moderni ir patraukli mokykla, teikianti kokybiškas meninio ugdymo paslaugas.

PRIORITETAI

Ugdymo proceso kokybė, mokinių muzikinių kompetencijų ugdymas, mokyklos kultūros kėlimas ir meninių tradicijų puoselėjimas.

Naujienos:

15 gegužės

Vaikų priėmimas į Jašiūnų muzikos mokyklą

Kviečiame registruotis telefonu +37067428555

11 gegužės

Jašiūnų muzikos mokykla skelbia vaikų priėmimą 2020-2021 m. m.

Kviečiame registruotis: tel. +370 674 28555, el. paštu: jasiunumuzikosmokykla@gmail.com

30 kovo

Pamokų tvarkaraštis

Prašome tėvelius ir mokinius aktyviai bendrauti su specialybės bei kitų dalykų mokytojais. Mokytojų tvarkaraščiai: Nuotolinis A. Godovščikov;  Nuotolinis G. Afanasjev;  Nuotolinis mokymas FP Arikienė;  Nuotolinis mokymas MI Arikienė 1;  Nuotolinis […]