1,2 % parama

Mieli Tėveliai,

Šalčininkų r. Jašiūnų muzikos mokykla labai džiaugiasi Jūsų vaiko dalyvavimu mokyklos veikloje, jo pasiekimais.

Skirdami 1,2 procento pajamų mokesčio paramą, padėsite gerinti mokinių mokymosi sąlygas. Kiekvienais metais galima pateikti prašymą, kad sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 1,2 procento) būtų pervesta Šalčininkų r. Jašiūnų muzikos mokyklai (kodas 191417428), kuri yra paramos gavėjas.

Kaip pateikti prašymą?

Jeigu jau esate raštu arba elektroniniu būdu pateikę Prašymo FR0512 04 formą, tai vėl šią formą užpildyti ir pateikti galite anksčiau teikto prašymo duomenų pagrindu tiesiogiai portale arba jo duomenis parsisiuntę į savo kompiuterį:

Trumpa FR0512 04 formos laukelių pildymo instrukcija:

Jeigu nesate teikę prašymo dėl 1,2 procento pajamų mokesčio skyrimo paramai arba labdarai, tai šį prašymą galite užpildyti tiesiogiai portale arba parsisiuntę jo formą į savo kompiuterį.

Prašymus per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) galite pateikti savarankiškai arba Jums juos padės užpildyti Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) darbuotojai. Aktualią informaciją galite rasti specialioje VMI svetainės skiltyje.

Iki 2022 m. sausio 1 d. priimami ir popieriniai prašymai. Prašymo formą galima atsispausdinti, užpildyti, pasirašyti ir išsiųsti paštu į VMI adresu Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai.

Popierinio prašymo forma 1,2 proc. paramai