Akordeono „Rudens Garsai“ festivalis  Rudaminoje, 2017 m. 11 11 d.

2017 m. lapkričio 11 d. Rudaminos ,,Ryto” gimnazijos salėje vyko Vilniaus apskritės akordeonistų konkursas – festivalis ,, Rudens kaskados‘‘. Renginį organizavo Rudaminos meno mokyklos akordeono klasės mokytojai. Konkurse – festivalyje sulaukta dalyvių ir svečių iš Vilniaus, Pagirių, Eišiškių, Jašiūnų, Rudaminos. Pirmą kartą dalyvavo ir svečiai iš užsienio – Rakovo miesto meno mokykla (Baltarusija). Konkurse grojo mokinys iš Minsko L. P. Aleksandrovskio I – os muzikos mokyklos, o renginio pabaigoje pasirodė Rakovo meno mokyklos ansamblis ,,Menestreli”, vadovė Ekaterina Dvoreckaja. 
Į šventę pasiklausyti ir palaikyti vaikų, draugų susirinko daug žiūrovų: mokytojai, tėveliai ir akordeono muzikos mėgėjai. Dalyviai džiugino virtuozinių pjesių įvairove, grodami varžėsi tarpusavyje dėl laureato ir diplomanto vardo. Scenoje pasirodė 22 atlikėjai, kurie buvo suskirstyti į 3 amžiaus grupes.
Visų atlikėjų grojimas buvo įvertintas šiltais plojimais, dalyvio diplomais ir saldžiais šokoladais. 

O geriausiais šiemet buvo pripažinti ir laureato diplomus gavo: 
A kategorija
Tomaš Blaževič (Rudaminos meno mokykla mok. Irena Lošakevič), 
B kategorija 
Kristupas Simanavičius (Rudaminos meno mokykla mok. Sigita Rozova) 
C kategorija 
Katažyna Basiulis (Eišiškių muzikos mokykla mok. Kristina Liachovič).

Diplomantais tapo – 
A kategorijoje 
Robert Kolyško iš Jašiūnų muzikos mokyklos (mok. N. Godovščikova), 
Oliver Jacunski iš Pagirių muzikos mokyklos ( mok. Rita Auksoriūtė), 
B kategorijoje 
Martinas Jasinskis (Rudaminos meno mokykla mok. B.Voicinovič), Tomas Michalcevičius (Jašiūnų muzikos mokykla mok. N.Godovščikova), 
Dominykas Sokolovskis (Rudaminos meno mokykla mok. B. Voicinovič), 
C kategorijoje 
Vladislav Podobed iš Minsko L. P. Aleksandrovskio I – os muzikos mokyklos (mok. E.Dvoreckaja), 
Konrad Dovgerd iš Rudaminos meno mokyklos ( mok. Bogdan Voicinovič).

Šis konkursas-festivalis praplėtė atlikėjų ir klausytojų akiratį, paskatino tolimesniam bendradarbiavimui dalinantis gerąja patirtimi.