IV – tarptautinis muzikos mokyklų festivalis „Muzikinės integracijos“ – Šopeno namai Lenkijoje

2017 m., spalio 25-29 dienomis Įvyko IV – tarptautinis muzikos mokyklų festivalis  „Muzikinės integracijos“ – CHEŁMZA (Šopeno namai Lenkijoje).

Projektas buvo įgyvendintas iš finansų išteklių Kujawsko – Pomorskie ir rajoninio biuro Torune.

Į festivalį atvyko 25 dalyviai iš Lietuvos (Šalčininkų m. , Jašiūnų mst., Eišiškių m.) ir Baltarusijos (Lidos m.).

Žiuri atrinko 24 nugalėtojus ir išskyrė 12 dalyvių.

Iš Jašiūnų muzikos mokyklos laureatais tapo Kolyško Robert, Michalkevičius Tomas (akordeonas) – mokytoja Natalja Godovščikova.

Diplomantais tapo: Loktikaitė Elza ir Milena Trifonova (forepionas) – mokytoja Natalija Afanasjeva,

Čepulionis Savelij ir Rogoža Audrius – mokytojai Natalija Afanasjeva ir Genadijus Afanasjevas.

Dalyviai parodė aukštą atlikimo lygį. Girdėjome Bacho, Haydno, Beethoveno, Rimskio-Korsakovo kūrinius.

Ketvirto tarptautinio festivalio dalyviai grįžo į Lietuvą ir Baltarusiją labai laimingi.

Direktorius Aleksandr Godovščikov