Vasaros pradžia su muzika Jašiūnų darželyje

Šalčininkų r. Jašiūnų lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ svečiavosi mūsų, Jašiūnų  muzikos mokyklos mokiniai, su savo pedagogais: Nataljai Godovščikovai ir Viktorijai Mameniškienei.

Jie surengė mažiesiems darželinukams koncertą „Kaip gimsta muzika“, kuriame darželinukai buvo supažindinami su įvairiais muzikos instrumentais – akordeonu, smuiku, išgirdo jų skambesį, įdėmiai klausėsi smuiko mokytojos pasakojimo, kaip atsiranda muzika. Darželio auklėtojos ir ugdytiniai padėkojo Jašiūnų  muzikos mokyklos auklėtiniams už padovanotą koncertą.

 

Jei savo atžaloje įžvelgiate potencialą ir esate rimtai nusiteikę skatinti vaiko susidomėjimą muzika ir ugdyti tam reikalingus įgūdžius, nieko nelaukę leiskite vaiką į muzikos mokyklą. Jašiūnų  muzikos mokykla skelbia naujų mokinių priėmimą sekantiems mokslo metams!