Chorų festivalis ,,Dainuojantis gaidys”

 

Š. m. lapkričio 29 dieną Šalčininkų r. Jašiūnų muzikos mokykloje įvyko Šalčininkų r. chorų festivalis „Dainuojantis gaidys“. Tęstiniame šios mokyklos projekte dalyvavo visų Šalčininkų r. muzikos mokyklų chorai: Šalčininkų r. Jašiūnų muzikos mokyklos Jaunučių, Jaunių bei Berniukų chorai (vadovė Natalija Afanasjeva), Šalčininkų Stanislavo Moniuškos menų mokyklos Jaunučių choras (vadovė Olga Zinevič), Šalčininkų r. Eišiškių muzikos mokyklos Jaunučių choras (vadovė Elvyra Savickaja).

Festivalio pradžią iškilmingai atidarė ir didelio susidomėjimo susilaukė svečiai – Vilniaus „Sietuvos“ progimnazijos Tautinių šokių kolektyvas (vadovė Birutė Sakalienė).

Festivalio dalyviai scenoje atliko po du skirtingo charakterio kūrinius. Festivalį vainikavo Jungtinio choro atliekamos dainos. Šventės pabaigoje dalyvius ir žiūrovus pasveikino ir sėkmės linkėjo Šalčininkų r. Jašiūnų seniūnijos seniūnas Zdislav Mažeiko.

Festivalio idėją palaikė nuolatiniai renginių rėmėjai – Šalčininkų r. savivaldybės administracija, UAB „Olkusjana“ direktorius Ježy Borkovski. Prie šios iniciatyvos mielai prisidėjo ir Šalčininkų r. Jašiūnų muzikos mokyklos mokinių tėvai. Šios nuoširdžios paramos dėka festivalio idėja buvo sėkmingai įgyvendinta.

Nuoširdžiai dėkojame Šalčininkų r. Jašiūnų muzikos mokyklos direktoriui Aleksandrui Godovščikovui už aktyvumą ir vaikų paskatinimą dalyvauti chorų festivalyje „Dainuojantis gaidys“.

 

Jašiūnų muzikos mokyklos

mokytoja Irina Arikienė