Vasario 16 dienos paminėjimui skirtas koncertas

 

Vasario 14 d. Jašiūnų pramogų centre vyko Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas. Šia proga visus susirinkusiuosius sveikino Šalčininkų r. Jašiūnų seniūnijos seniūnas Zdislav Mažeiko. Proginio koncerto programą stebėjo Šalčininkų r. savivaldybės tarybos narys Henrik Tomaševič, Šalčininkų r. savivaldybės mero patarėja Violeta Baranovska.

Vasario 16-osios minėjimo renginyje koncertavo Šalčininkų r. Jašiūnų muzikos mokyklos visų specialybių mokiniai, mokyklos choras (vadovė Natalija Afanasjeva), Šalčininkų r. Jašiūnų pramogų centro dainų ir šokių ansamblis „Znad Merečanki“ (vadovė Marja Alencinovič).

Nuoširdžiai dėkojame Šalčininkų r. Jašiūnų muzikos mokyklos direktoriui Aleksandrui Godovščikovui už aktyvumą ir vaikų paskatinimą dalyvauti tokio pobūdžio renginiuose, antai tradiciniame Vasario 16-osios minėjime, nes tai ugdo vaikų tautinę savimonę, pilietiškumo ir patriotiškumo jausmą.

Jašiūnų muzikos mokyklos

mokytoja Irina Arikienė