SVEIKINAME!

Baroko muzikos konkurse – du laureatai iš Jašiūnų!

2021 m. vasario 6 d.  Kauno „Vyturio“ gimnazijoje vyko II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas – 2021“. Dėl Lietuvoje paskelbto karantino šiais metais konkursas vyko nuotoliniu būdu.

Konkurse dalyvavo visos  Lietuvos muzikos ir meno mokyklų mokiniai-solistai, atliekantys baroko epochos kūrinį fortepijonu, akordeonu, styginiais, pučiamaisiais  ar liaudies instrumentais.

Tarp jų šiame konkurse dalyvavo ir Jašiūnų muzikos mokyklos mokiniai – Kamilija Rynkunaitė pianistų kategorijoje A-3  ir Savelij Čepulionis  pianistų kategorijoje A-4   laimėjo III vietos laureatų diplomus.

Mokinius konkursui paruošė fortepijono mokytoja metodininkė Natalija Afanasjeva.

Sveikiname mokinius ir jų mokytoją  bei linkime sėkmės kituose konkursuose!

                    

Jašiūnų muzikos mokyklos informacija