SVEIKINAME!

Virtualus respublikinis jaunųjų  atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“

Vasario 15 d. baigėsi virtualus respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Naujieji atradimai‘‘, kurį organizavo Utenos meno mokykla.  Konkurse  dalyvavo 1163 dalyviai iš 103 Lietuvos ugdymo įstaigų ir tapo vienu didžiausių Lietuvos nuotolinių konkursų. Konkurso tikslas buvo įgalinti virtualią erdvę naujųjų talentų atradimui, vaikų atlikimo džiaugsmo ir meistriškumo puoselėjimui,  sudaryti galimybę pamatyti visą muzikuojančią Lietuvą.

Konkurso dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes ir varžėsi penkiose kategorijose: ,,Fortepijonas‘‘ , ,,Vokalas‘‘, ,,Akordeonas ir liaudies instrumentai‘‘, ,,Styginiai instrumentai‘‘, ,,Pučiamieji instrumentai‘‘.  Jaunuosius muzikantus vertino kompetentingos kiekvienos kategorijos vertinimo komisijos, sudarytos iš garsiausių  Lietuvos pedagogų ir atlikėjų. Geriausi kiekvienos grupės  dalyviai buvo apdovanoti Grand Prix prizais, I, II ir III vietos  laureatų ir diplomantų diplomais.

Šiame konkurse dalyvavo ir puikiai pasirodė Šalčininkų r. Jašiūnų muzikos  mokyklos mokiniai:

Akordeono ir liaudies instrumentų kategorija: akordeonininkų kvartetas  Tomas Michalcevičius, Olgerd Motuz, Jakub Snarski, Robert Kolyško – II vietos laureatai (mokytojas Aleksandr Godovščikov);

Pučiamųjų instrumentų kategorija: klarnetistų duetas Emir Savoskin ir Audrius Ragoža – III vietos laureatai,  solistai Rokas Falevičius (saksofonas) ir Ilja Ašakevič (saksofonas) – diplomantai (mokytojas Genadij Afanasjev, koncertmeisterė Natalija Afanasjeva);

Emir Savoskin ir Audrius Ragoža

Fortepijono  kategorija : fortepijoninis duetas Elza Loktikaitė  ir Milena Trifonova  bei solistė Laura Loktikaitė  –  diplomantės  (mokytoja Natalija Afanasjeva).

Sveikiname mokinius ir jų mokytojus! Džiaugiamės ir didžiuojamės!

Šalčininkų r. Jašiūnų muzikos mokyklos informacija