VI- asis respublikinis akordeono muzikos festivalis “LAIKO RITMU”

Kovo 26 d. vyko nuotolinis VI-asis respublikinis akordeono muzikos festivalis ,,Laiko ritmu“.  Festivalio organizatoriai – Kauno 1-oji muzikos mokykla. Šiais metais festivalyje dalyvavo virš 70 moksleivių iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Festivalio dalyviai turėjo groti lietuvių bei kitų šalių kompozitorių originalius akordeonui sukurtus kūrinius, dalyvių video pasirodymus  galima buvo peržiūrėti Kauno 1-os muzikos mokyklos internetinėje svetainėje – tai ir gera proga pasiklausyti kitų, ir galimybė patiems išbandyti jėgas scenoje.

Džiugu, kad šiame festivalyje dalyvavo ir  Jašiūnų muzikos mokyklos mokytojo Aleksandro Godovščikovo parengtas akordeoninkų kvartetas – TOMAS MICHALCEVIČIUS, OLGERD MOTUZ, JAKUB SNARSKI, ROBERT KOLYŠKO.

Visi festivalio dalyviai apdovanoti padėkos raštais.

Visų festivalio dalyvių pasirodymus galima pažiūrėti ČIA

Jašiūnų muzikos mokyklos akordeoninkų kvarteto pasirodymą galima pažiūrėti ČIA