SVEIKINAME!

2021 m. balandžio 12–gegužės 3 dienomis Alytaus muzikos mokykloje vyko V tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Muzikinė mažųjų mozaika 2021“.

„Muzikinė mažųjų mozaika“ – tai jaunųjų talentų iki 11 metų pasirodymai. Šiais metais konkursas vyko nuotoliniu būdu. Jame dalyvavo 195 dalyviai iš 47 Lietuvos, Latvijos, Rusijos muzikos ir meno mokyklų.

Visą savaitę dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga 12-os narių vertinimo komisija iš įvairių pasaulio šalių – JAV, Graikijos, Danijos, Šveicarijos, Ukrainos ir Lietuvos. Net 59 konkurso dalyviai apdovanoti laureato diplomas įvairiose grupėse pagal amžių ir instrumentą. 65 dalyviams įteikti diplomais.

Dėkojame Jašiūnų muzikos mokyklos jauniesiems atlikėjams Karoliui Korkutui (saksofonas), Milenai Trifonovai (fortepijonas), Mateušui Tupko (akordeonas), Beatai Stankovskai (smuikas) ir jų mokytojams Genadijui Afanasjevui, Natalijai Afanasjevai, Nataljai Godovščikovai, Viktorijai Mameniškienei už dalyvavimą konkurse!

Džiaugiamės, kad Mateuš Tupko (mokyt. Natalja Godovščikova) tapo konkurso „Muzikinė mažųjų mozaika“ laureatu, o Beata Stankovska (mokyt. Viktorija Mameniškienė) – diplomante!