VIII KONKURSAS – FESTIVALIS ,,RUDENS KASKADOS”

Š. m. spalio 30 d. Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre įvyko Lietuvos muzikos ir meno mokyklų akordeono muzikos VIII-asis  konkursas – festivalis ,,Rudens kaskados”, kurį organizavo Rudaminos meno mokykla. Mūsų mokyklos akordeonų kvartetas ir kvintetas intensyviai ruošėsi vykti į Rudaminos meno mokyklos organizuojamą festivalį-konkursą, bet, deja, dėl pandemijos negalėjo sudalyvauti festivalyje gyvai, tačiau nusiuntė vaizdo įrašus, kuriuos žiūrovai pamatė koncerto metu – Jašiūnų muzikos mokyklos akordeonų kvarteto ir kvinteto pasirodymus žiūrovai stebėjo per nuotolį.

Nuoširdžiai dėkojame ir linkime sėkmės kituose pasirodymuose akordeono skyriaus mokiniams – Uršulai Domulevič, Robertui Kolyško, Tomui Michalcevičiui, Olgerdui Motuzui, Jakubui Snarskiui – ir jų mokytojui Aleksandrui Godovščikovui!