Nuotolinis muzikos festivalis LAISVALAIKIO MUZIKA – 2021

Respublikinis antro instrumento (fortepijono) muzikos festivalis „Laisvalaikio muzika“, kurį rengia Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykla, labai laukiamas jaunųjų muzikantų, grojančių antruoju instrumentu (fortepijonu). Šiais metais festivalyje dalyvavo gausus būrys jaunųjų atlikėjų iš Kauno, Klaipėdos, Alytaus rajono, Raseinių, Utenos, Vilniaus ir Vilniaus rajono, Kėdainių, Druskininkų, Kelmės rajono (Šaukėnų), Rietavo, Neringos muzikos ir meno mokyklų. Jašiūnų muzikos mokyklai šiais metais atstovavo mokytojos Irinos Arikienės mokinys DAVID JANCEVIČ, kurio pagrindinis instrumentas yra akordeonas.

Malonių įspūdžių linkime klausantis VII-ojo respublikinio antro instrumento (fortepijono) nuotolinio muzikos festivalio „LAISVALAIKIO MUZIKA – 2021“!  Davido Jancevičio pasirodymas 1:04:39    https://youtu.be/s3_6QNNiPNQ

Sveikiname Davidą Jancevičių ir jo fortepijono mokytoją Iriną Arikienę!