KONKURSAS – FESTIVALIS „ŽIEMOS PASAKA-2021“

Gruodžio mėnesį Jašiūnų muzikos mokyklos mokiniai David Jancevič, Milena Trifonova ir Veronika Volosevič dalyvavo Švenčionėlių meno mokyklos organizuojamame tradiciniame X respublikiniame instrumentinės muzikos atlikėjų konkurse – festivalyje „Žiemos pasaka“. Šiais metais organizatoriams, komisijos nariams ir dalyviams teko įveikti papildomą iššūkį – konkursas – festivalis dėl pandemijos vyko virtualiai. Jubiliejiniame konkurse – festivalyje dalyvavo gausus būrys jaunųjų muzikantų – 82 dalyviai – ir jų mokytojai iš visos Lietuvos.

Gruodžio 23 d. paskelbti konkurso-festivalio rezultatai: Jašiūnų muzikos mokyklos mokiniai

MILENA TRIFONOVA, fortepijonas, mokytoja Natalija Afanasjeva, tapo III vietos laureate,

VERONIKA VOLOSEVIČ, akordeonas, mokytojas Aleksandr Godovščikov, tapo III vietos laureate,

DAVID JANCEVIČ, akordeonas, mokytojas Aleksandr Godovščikov, tapo diplomantu.

Sveikiname mokinius ir jų mokytojus!