SVEIKINAME!

Virtualus respublikinis jaunųjų  atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai 2022“

Kovo 28 d. baigėsi virtualus respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Naujieji atradimai 2022‘‘, kurį organizavo Utenos meno mokykla.  Konkurse  dalyvavo virš 500 dalyvių iš 72 Lietuvos ugdymo įstaigų!

Konkurso dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes ir varžėsi penkiose kategorijose: ,,Fortepijonas‘‘ , ,,Vokalas‘‘, ,,Akordeonas ir liaudies instrumentai‘‘, ,,Styginiai instrumentai‘‘, ,,Pučiamieji instrumentai‘‘.  Jaunuosius muzikantus vertino kompetentingos kiekvienos kategorijos vertinimo komisijos, sudarytos iš garsiausių  Lietuvos pedagogų ir atlikėjų. Geriausi kiekvienos grupės  dalyviai buvo apdovanoti Grand Prix prizais, I, II ir III vietos  laureatų ir diplomantų diplomais.

Šiame konkurse dalyvavo ir puikiai pasirodė Šalčininkų r. Jašiūnų muzikos  mokyklos mokiniai:

Akordeono ir liaudies instrumentų kategorija:

akordeonininkų kvartetas  Tomas Michalcevičius, Olgerd Motuz, Jakub Snarski, Robert Kolyško – II vietos laureatai (mokytojas Aleksandr Godovščikov);

akordeonininkų kvintetas  Uršula Domulevič, Tomas Michalcevičius, Olgerd Motuz, Jakub Snarski, Robert Kolyško – II vietos laureatai (mokytojas Aleksandr Godovščikov);

solistas Emil JankelevičIII vietos laureatas (mokytoja Natalja Godovščikova);

akordeonų duetas Veronika Volosevič ir David Jancevičdiplomantai (mokytojas Aleksandr Godovščikov).

Fortepijono kategorija:

solistė Julija LangIII vietos laureatė (mokytoja Nadiežda Klokatova);

solistė Adriana Kulešovaitė III vietos laureatė (mokytoja Natalija Afanasjeva).

Džiaugiamės mūsų mokyklos mokinių pasirodymais ir rezultatais, dėkojame jų mokytojams!