XXIX STANISLAVO MONIUŠKOS FESTIVALIS – KONKURSAS VILNIUJE

XXIX STANISLAVO MONIUŠKOS GABIŲ VAIKŲ IR JAUNIMO FESTIVALIS – KONKURSAS VILNIUJE

Gegužės 14 dieną Vilniaus Mokytojų namuose įvyko  XXIX  Stanislavo Moniuškos gabių vaikų ir jaunimo festivalis – konkursas. Jame dalyvavo Jašiūnų muzikos mokyklos mokytojų Genadijaus Afanasjevo ir Natalijos Afanasjevos pučiamųjų instrumentų  ir fortepijono skyriaus mokiniai:

Fortepijoninis duetas MILENA TRIFONOVA, 5 kl. ir KAMILIJA RYNKUNAITĖ, 7 kl., saksofonų duetas PAULINA JERMAKOVA, 4 kl. ir DANIELA DULKO, 4 kl.,  solistai LAURA ŠIDLOVSKA, 8 kl. fortepijonas,  SAVELIJ ČEPULIONIS, 8 kl. fortepijonas, ILJA AŠAKEVIČ, 7 kl. saksofonas,  GLEB MOROZ, 7 kl. klarnetas.

Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir nuoširdžiai aplodismentais, o festivalio laureatas tapo LAURA ŠIDLOVSKA, SAVELIJ ČEPULIONIS,  ILJA AŠAKEVIČ ir GLEB MOROZ!

Nuoširdžiai sveikiname ir dėkojame mokytojams ir mokiniams už pastangas, pasiruošimą ir entuziazmą!