„INTEGRACJE MUZYCZNE 2022”

Š. m. birželio 8 – 12 dienomis  Šalčininkų rajono Eišiškių, Jašiūnų muzikos ir Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklų mokiniai dalyvavo tradiciniame VII-ame tarptautiniame konkurse-festivalyje „INTEGRACJE MUZYCZNE 2022”, kurį organizavo draugijos „Wspólnota Polska“ Torunės skyrius, Torunės pavietas (Starostwo Powiatowe w Toruniu) ir Chelmžos I laipsnio muzikos mokykla. Konkurso „Integracje Muzyczne“ garbės globėju yra Kujavijos Pamario vaivadijos Maršalka.

Jašiūnų muzikos mokyklą šiame konkurse atstovavo 9 mokiniai – MATEUŠ TUPKO, VERONIKA VOLOSEVIČ, DAVID JANCEVIČ, MILENA TRIFONOVA, KAMILIJA RYNKUNAITĖ, JULIJA LANG, ILJA AŠAKEVIČ, EMIR SAVOSKIN, AUDRIUS RAGOŽA.

Konkurso dalyviai varžėsi trijose amžiaus grupėse. Išklausius visus atlikėjus, konkurso komisija išrinko laureatus ir diplomantus bei paskelbė rezultatus, kurių su nekantrumu laukė konkurso dalyviai ir jų mokytojai:

Jašiūnų muzikos mokyklos klarnetistų duetas AUDRIUS RAGOŽA ir EMIR SAVOSKIN bei solistas ILJA AŠAKEVIČ (saksofonas) tapo konkurso „INTEGRACJE MUZYCZNE 2022“ laureatais, jų mokytojas Genadij Afanasjev, akompaniatorė Natalija Afanasjeva, o fortepijoninis duetas KAMILIJA RYNKUNAITĖ ir MILENA TRIFONOVA (mokyt. Natalija Afanasjeva), solistai MATEUŠ TUPKO (akordeonas, mokyt. Natalja Godovščikova), ir JULIJA LANG (fortepijonas, mokyt. Nadiežda Klokatova), akordeonininkų duetas VERONIKA VOLOSEVIČ ir DAVID JANCEVIČ, kurie šiame konkurse taip pat dalyvavo ir kaip solistai, (mokyt. Aleksandr Godovščikov) – tapo konkurso diplomantais!