SKELBIAME PAPILDOMĄ MOKINIŲ PRIĖMIMĄ

Jašiūnų muzikos mokykla skelbia papildomą naujų mokinių priėmimą ir  kviečia 7-9 metų vaikus mokytis groti šiais instrumentais:

Tėvai, pageidaujantys leisti vaiką mokytis Jašiūnų muzikos mokykloje, turi pateikti prašymą. Prašymai dėl priėmimo į Jašiūnų muzikos mokyklą gali būti teikiami elektroniniu būdu internetinėje svetainėje http://svietimas.salcininkai.lt/ arba prašymus galima pateikti tiesiogiai muzikos mokykloje. Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis telefonu 8 614 36455 arba el. paštu jasiunumuzikosmokykla@gmail.com

Pagal tėvų (globėjų) pateiktus prašymus vyks mokinių atranka į laisvas vietas, kurios metu bus vertinami stojančiųjų muzikiniai gebėjimai.

Atrankos metu mokinys turi:

Padainuoti 1-2 savo nuožiūra pasirinktas dainas;

Pakartoti (rankomis suploti) mokytojo pateiktą ritmą;

Pakartoti mokytojo padainuotą muzikinę frazę.