JAŠIŪNŲ SENIŪNIJOS DIENOS

2022 m spalio 22 d.   Jašiūnų gyventojai ir miestelio svečiai rinkosi Jašiūnų Balinskių dvare, kur vyko tradicija tapusios Jašiūnų seniūnijos dienos.

Susirinkusius sveikino Jašiūnų seniūnijos seniūnas Zdislav Mažeiko. Jis publikai parengė pristatymą apie  seniūnijos teritorijoje veikiančias viešąsias įstaigas, įmones, gyventojų statistiką, švietimo, socialinės pagalbos bei bendradarbiavimo su užsienio partneriais aktualijas. Ypatingą dėmesį taip pat skyrė 2019-2022 metais įvykdytų investicijų aptarimui.

Tarp garbingų svečių renginyje dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės meras Zdzislav Palevič, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gžegož Jurgo, Savivaldybės mero patarėjai Kristina Jackevič ir Valdemar Sliževski, Jašiūnų seniūnijos seniūnas Zdislav Mažeiko, Jašiūnų parapijos klebonas Tadeuš Aleksandrovič, Šalčininkėlių parapijos klebonas kunigas Vaclav Volodkovič, Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos nariai Irena Bojarun, Henrik Tomaševič.

Susitikimo metu vykusiame koncerte susirinkusius savo pasirodymais džiugino ir Jašiūnų muzikos mokyklos auklėtiniai: akordeono skyriaus mokinė Veronika Volosevič, fortepijono skyriaus mokinės Milena Trifonova ir Kamilija Rynkunaitė, pučiamųjų skyriaus mokiniai Paulina Jermakova ir Daniela Dulko bei Emir Savoskin ir Audrius Ragoža.

Mokinius koncertui parengė mokytojai Natalija Afanasjeva, Genadij Afanasjev ir Aleksandr Godovščikov.