V. FURMANAVIČIAUS AKORDEONISTŲ FESTIVALIS-KONKURSAS

2022 m. spalio 21 d. Jašiūnų muzikos mokyklos akordeono skyriaus mokinė VERONIKA VOLOSEVIČ sėkmingai pasirodė  IV-ajame Tarptautiniame Vaclovo Furmanavičiaus muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų festivalyje, kuris vyko Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje, ir tapo šio festivalio laureate. Mokinę festivaliui parengė akordeono mokytojas Aleksandr Godovščikov.

Tarptautinį Vaclovo Furmanavičiaus muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų festivalį-konkursą nuo 2016 m. organizuoja Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla, kartu su partneriais Lietuvos akordeonistų asociacija, Vilniaus akordeonistų draugija ir Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla.

Sveikiname Veroniką ir jos mokytoją Aleksandrą Godovščikovą su sėkmingu pasirodymu ir linkime sėkmės kituose konkursuose ir festivaliuose!