KONCERTAS JAŠIŪNŲ LOPŠELIO DARŽELIO „ŽILVITIS“ AUKLĖTINIAMS

Gruodžio 19 d. Jašiūnų muzikos mokyklos mokiniai nuvyko į svečius pas  Jašiūnų lopšelio-darželio „Žilvitis” vaikus pasveikinti juos  su Šv. Kalėdomis.  Koncertinę programą parengė fortepijono, akordeono ir smuiko mokiniai ir jų mokytojai.

Mokiniai labai džiaugėsi galėdami koncertuoti Jašiūnų lopšelyje darželyje, nes visai neseniai  jaunieji muzikantai ir patys buvo šio darželio auklėtiniai, o dabar, kaip tikri artistai,  grojo fortepijonu, akordeonu ir smuiku.

Tikimės, kad jauniesiems klausytojams patiko mūsų koncertas ir dėkojame už saldžias dovanas!

Dėkojame jauniesiems artistams – Kornelijai Daržinkevič, Nikoletai Voitukovič, Amelijai Kuznetsovai, Monikai Pliukšta, Savelijui Voitukovičiui, Emiliui Jankelevičiui ir Aleksejui Ševiakovui.