KONKURSAS „MUZIKUOKIME DRAUGE 2023“

2023 m. kovo 23 d. į jaunųjų muzikantų konkursą „Muzikuokime drauge 2023“ Birštono kultūros centre suvažiavo net 30 ansamblių iš visos Lietuvos meno mokyklų: Kauno, Neringos, Druskininkų, Alytaus miestų, Kretingos, Kaišiadorių, Plungės, Pasvalio, Alytaus, Vievio, Kalvarijos, Šalčininkų, Radviliškio, Lazdijų, Raseinių, Kėdainių rajonų. Įspūdingai skambėjo smuiko, saksofono, fortepijono, būgnų, kanklių, akordeono, gitarų ir kitų instrumentų garsai. Šį XV jubiliejinį konkursą organizavo Birštono meno mokykla.

Jašiūnų muzikos mokyklos akordeonininkų kvartetas TOMAS MICHALCEVIČIUS, VERONIKA VOLOSEVIČ, DAVID JANCEVIČ, ROBERT KOLYŠKO garbingai atstovavo šiame konkurse Šalčininkų rajoną.

Sveikiname mūsų jaunuosius muzikantus ir jų mokytoją ALEKSANDRĄ GODOVŠČIKOVĄ, tapusius konkurso diplomantais!