FESTIVALIS ,,MUZIKOS ŽAISMAS”

2023 m. kovo 30 d. Trakų r. Rūdiškių kultūros centro salėje įvyko antrasis respublikinis pianistų ir fortepijoninių bei kamerinių ansamblių festivalis ,,Muzikos žaismas”, kurį organizavo Rūdiškių muzikos mokykla. Festivalio dalyviai – pianistai, fortepijoniniai ansambliai, taip pat kameriniai ansambliai – atvyko iš Molėtų, Vilniaus, Grigiškių, Rudaminos, Trakų, Elektrėnų muzikos ir meno mokyklų. Jašiūnų muzikos mokyklą atstovavo mokytojos Natalijos Afanasjevos fortepijono klasės mokiniai –  fortepijoninis trio KORNELIJA TOMAŠEVIČ, ADRIANA SONGIN, SAVELIJ VOITUKOVIČ,  fortepijoninis duetas MILENA TRIFONOVA, KAMILIJA RYNKUNAITĖ, solistai LAURA ŠIDLOVSKA, SAVELIJ ČEPULIONIS.  Festivalio dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir nuostabiomis, labai pavasariškomis dovanomis, kurias pagamino Trakų kultūros rūmų Onuškio padalinio darbuotojai ir Onuškio Donato Malinausko gimnazijos mokiniai.

Dėkojame jauniesiems muzikantams ir jų mokytojai už aktyvų dalyvavimą ir nuoširdų muzikavimą. Tikimės, kad festivalio ,,Muzikos žaismas” tradicija tęsis ir kitais metais vėl mus pakvies sutikti pavasarį kartu su smagia ir žaisminga muzika!