FESTIVALIS ,,GROJU ŠOKĮ“

2023 m. balandžio 5 d. Šalčininkų S. Moniuškos menų mokykloje įvyko I–asis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų festivalis ,,Groju šokį“, kuriame dalyvavo Vilniaus rajono Pagirių meno mokyklos, Šalčininkų rajono Jašiūnų, Eišiškių muzikos mokyklų, Šalčininkų S. Moniuškos  menų  mokyklos mokiniai. Skambėjo įvairių  epochų, liaudies, šiuolaikinių šokių muzika. Mokiniai nuotaikingai perteikė šokių muzikos charakterį. Nuostabiai skambėjo smuikų, violončelių, gitaros, kanklių garsai. Įvyko tikra šokių muzikos fiesta.

Festivalyje dalyvavo Jašiūnų muzikos mokyklos mokytojos Viktorijos Mameniškienės styginių instrumentų skyriaus mokinės EVA KORKUT (smuikas, 3 kl.), MONIKA PLIUKŠTA (smuikas, 4 kl.)  ir DARJA VOITKEVIČ (smuikas, 6 kl.). Jaunosioms smuikininkėms akompanavo koncertmeisterė Nadiežda Klokatova.

Dėkojame festivalio dalyvėms ir mokytojoms už nuoširdų muzikavimą!