KONKURSAS „NAUJIEJI ATRADIMAI 2023“

2023 m  kovo 27 d. Utenos meno mokyklos internetinėje svetainėje paskelbti rezultatai respublikinio virtualus jaunųjų atlikėjų konkurso „NAUJIEJI ATRADIMAI 2023“. Konkursas sulaukė apie 500 dalyvių iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų. Visą savaitę dalyvių pasirodymus vertino kompetentinga vertinimo komisiją, sudaryta iš garsių Lietuvos pedagogų ir atlikėjų. Šiuo renginiu buvo siekiama įgalinti virtualią erdvę naujųjų talentų atradimui, vaikų atlikimo džiaugsmo ir meistriškumo puoselėjimui.

Jašiūnų muzikos mokyklą atstovavę jaunieji atlikėjai pasiekė puikių rezultatų:

Fortepijono ansamblių kategorijoje:

III vietos laureatas fortepijoninis trio MILENA TRIFONOVA, KAMILIJA RYNKUNAITĖ, LAURA ŠIDLOVSKA  (mokytoja Natalija Afanasjeva);

Akordeono solistų kategorijoje:

III vietos laureatas MATEUŠ TUPKO (mokytoja Natalja Godovščikova);

Akordeono ansamblių kategorijoje:

II vietos laureatas akordeonininkų duetas VERONIKA VOLOSEVIČ, DAVID JANCEVIČ (mokytojas Aleksandr Godovščikov);

II vietos laureatas akordeonininkų kvartetas VERONIKA VOLOSEVIČ, DAVID JANCEVIČ, ROBERT KOLYŠKO, TOMAS MICHALCEVIČIUS ((mokytojas Aleksandr Godovščikov);

II vietos laureatas akordeonininkų kvintetas MATEUŠ TUPKO, VERONIKA VOLOSEVIČ, DAVID JANCEVIČ, ROBERT KOLYŠKO, TOMAS MICHALCEVIČIUS ((mokytojas Aleksandr Godovščikov);

Pučiamųjų instrumentų solistų kategorijoje:

III vietos laureatas KAROL KORKUT (saksofonas, mokytojas Genadij Afanasjev);

III vietos laureatas ILJA AŠAKEVIČ (saksofonas, mokytojas Genadij Afanasjev);

Pučiamųjų instrumentų ansamblių kategorijoje:

II vietos laureatas klarnetų duetas AUDRIUS RAGOŽA, EMIR SAVOSKIN (mokytojas Genadij Afanasjev);

III vietos laureatas saksofonų duetas PAULINA JERMAKOVA, DANIELA DULKO (mokytojas Genadij Afanasjev).

Pučiamųjų instrumentų skyriaus mokiniams akompanavo mokytoja Natalija Afanasjeva.

Dėkojame visiems Jašiūnų muzikos mokyklos jauniesiems atlikėjams ir  jų mokytojams už aktyvų dalyvavimą ir nuoširdų muzikavimą!