KVIEČIAME MOKYTIS GROTI

Jašiūnų muzikos mokykla kviečia 7-9 metų vaikus mokytis groti šiais instrumentais:

Tėvai, pageidaujantys leisti vaiką mokytis Jašiūnų muzikos mokykloje, nuo 2023 m. balandžio 1 d. iki gegužės 31 d. turi pateikti prašymą. Prašymai dėl priėmimo į Jašiūnų muzikos mokyklą teikiami elektroniniu būdu internetinėje svetainėje http://svietimas.salcininkai.lt/ (arba prašymus galima pateikti tiesiogiai muzikos mokykloje). Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis telefonu 8 614 36455 arba el. paštu jasiunumuzikosmokykla@gmail.com

Pagal tėvų (globėjų) pateiktus prašymus 2023 m. birželio 5-7 d.  vyks mokinių atranka į laisvas vietas, kurios metu bus vertinami stojančiųjų muzikiniai gebėjimai.

Atrankos metu mokinys turi:

Padainuoti 1-2 savo nuožiūra pasirinktas dainas;

Pakartoti (rankomis suploti) mokytojo pateiktą ritmą;

Pakartoti mokytojo padainuotą muzikinę frazę.