SUSITIKIMAS PAS BALINSKIUS

Spalio 14 dieną Jašiūnų seniūnija organizavo tradicinį renginį „Susitikimai pas Balinskius“, kurie vyksta kasmet spalio mėnesį. Į susitikimą atvyko Šalčininkų rajono valdžios atstovai, savivaldybės tarybos nariai, svečiai iš Lenkijos, Jašiūnų švietimo, kultūros, sveikatos priežiūros ir kitų įstaigų vadovai, įmonių vadovai ir rėmėjai, taip pat buvę ir naujai išrinkti seniūnaičiai ir kiti aktyvūs Jašiūnų bendruomenės nariai.

Jašiūnų bendruomenės susitikimą savo pasirodymais papuošė Jašiūnų muzikos mokyklos mokiniai –  pučiamųjų instrumentų skyriaus mokinys KAROL KORKUT, styginių instrumentų skyriaus mokinė BEATA STANKOVSKA, akordeono skyriaus mokiniai VERONIKA VOLOSEVIČ ir ROBERT KOLYŠKO, fortepijono skyriaus mokinys SAVELIJ ČEPULIONIS.

Mokinius koncertui parengė mokytojai Natalija Afanasjeva, Irina Rodevič, Aleksandr Godovščikov, Viktorija Mameniškienė, Julius Černius.