KONKURSAS-FESTIVALIS „RUDENS KASKADOS“

2023 m. lapkričio 11 d. Vilniaus r. Rudaminos meno mokykloje vyko IX Vilniaus regiono muzikos ir meno mokyklų akordeono muzikos konkursas-festivalis „Rudens kaskados“.

Į konkursą–festivalį atvyko mokiniai ir mokytojai iš Vilniaus, Vievio, Jašiūnų, Varėnos, Elektrėnų, Šalčininkų, Rudaminos meno ir muzikos mokyklų. Dalyviai varžėsi keturiose kategorijose. Atlikėjus vertino kompetentinga vertinimo komisija. Jašiūnų muzikos mokinė VERONIKA VOLOSEVIČ varžėsi C kategorijoje (11-13 metų) ir pelnė I-os vietos laureato diplomą, o mokinys ROBERT KOLYŠKO varžėsi D kategorijoje (14-16 metų) ir šioje kategorijoje pelnė II-os vietos laureato diplomą. Mokinius konkursui parengė Jašiūnų muzikos mokyklos akordeono vyr. mokytojas Aleksandr Godovščikov.

Džiaugiamės mūsų mokyklos mokinių laimėjimais ir sveikiname mokinius ir jų mokytoją!