VILNIAUS KONSERVATORIJOS MOKINIŲ KONCERTAS

2023 m. lapkričio 14 d. Jašiūnų muzikos mokykloje svečiavosi Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos mokiniai ir mokytojai, kurie surengė mūsų mokyklos mokiniams ir jų tėveliams koncertą.

Koncerte puikiai pasirodė:

– vokalinis duetas Laura Katkauskaitė, 4 kl. ir Gabrielius Valentinovičius, 4 kl., mokyt. Natalja Krauter, koncertm. Gintarė Rudaitytė;

– Oliver Jacunskis, 2 kl. (akordeonas), mokyt. Alma Petrauskaitė;

– Vanesa Krutkitė, 3 kl. (fortepijonas), mokyt. Jurgis Aleknavičius;

– Kristupas Petraitis, 3 kl. (klarnetas), mokyt. Dainius Pocius, koncertm. Gintarė Rudaitytė;

– Laura Katkauskaitė, 4 kl. (vokalas), mokyt. Natalja Krauter, koncertm. Gintarė Rudaitytė;

– fortepijoninis duetas Augustas Navickas, 1 kl. ir Tomas Jarmolkovičius, 2 kl. , mokyt. Elle Raaliste;

– Tomas Jarmalkovičius, 2 kl., mokyt. Jurgis Aleknavičius;

– kamerinis ansamblis Gabija Gudeliauskaitė, 3 kl. (smuikas), Liudvic Lahayne, 3 kl. (smuikas) ir Vanesa Krutkitė, 3 kl. (fortepijonas).

Po koncerto Vilniaus konservatorijos klasikinio vokalo mokytoja metodininkė Natalja Krauter supažindino klausytojus su Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorija, jos ugdymo specifika, specializacijomis, kurių mokoma konservatorijoje.

Koncertui pasibaigus Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos mokytojai vedė Šalčininkų r. Jašiūnų muzikos mokyklos mokytojams ir mokiniams meistriškumo pamokas:

–                    klasikinio dainavimo mokytoja metodininkė Natalja Krauter vedė meistriškumo pamoką Šalčininkų r. Jašiūnų muzikos mokyklos 7 klasės mokinei Veronikai Volosevič, mokyt. Irina Rodevič;

–                    fortepijono mokytoja metodininkė Elle Raaliste vedė meistriškumo pamokas fortepijoniniams ansambliams:

Savelij Voitukovič (2 kl.), Nikoleta Voitukovič (3 kl.), mokyt. Natalija Afanasjeva;

Milena Trifonova (7 kl.), Laura Šidlovska (išplėst. ugd.), mokyt. Natalija Afanasjeva.