KONKURSAS „DAINŲ DAINELĖ”

KONKURSAS „DAINŲ DAINELĖ”

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė” – tai vienas unikaliausių, daugiausia dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių. Nuo 1974 m. rengiamas konkursas 2024 metais minės 50 metų jubiliejų. Per visą „Dainų dainelės“ gyvavimo istoriją konkurse dalyvavo per 200 tūkstančių mokinių. Šalčininkų rajono savivaldybėje konkurso „Dainų dainelė“ pirmasis etapas vyko 2023 m. gruodžio 8 d. Šalčininkų S. Moniuškos menų mokykloje.

Jašiūnų muzikos mokyklą šiame konkurse garbingai atstovavo VERONIKA VOLOSEVIČ ir ADRIANA SONGIN. Mokines konkursui paruošė bei joms akompanavo mokytoja IRINA RODEVIČ.

Nuoširdžiai dėkojame Veronikai ir Adrianai bei jų mokytojai Irinai Rodevič už atsakingą pasirengimą konkursui ir puikų pasirodymą! Linkime sėkmės kituose konkursuose!