FESTIVALIS „MUZIKINĖS KALĖDOS“

2023 m. gruodžio 16 d. Vilniaus koncertų salėje „Organum” įvyko I pianistų ir fortepijoninių ansamblių festivalis „Muzikinės Kalėdos“. Festivalio organizatoriai – Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla. Fortepijono specialybės besimokantys solistai bei ansambliai atliko nuotaikingus žiemos bei Kalėdų tematikos kūrinius. Festivalyje pasirodė mokiniai iš įvairių Lietuvos miestų, tarp jų ir Jašiūnų muzikos mokyklos mokiniai.

Dėkojame Jašiūnų muzikos mokyklos mokytojai metodininkei Natalijai Afanasjevai, parengusiai festivaliui savo klasės mokinius KORNELIJĄ TOMAŠEVIČ ir ADRIANĄ SONGIN (fortepijoninis ansamblis) bei SAVELIJŲ ČEPULIONĮ (solistas), o jauniesiems muzikantams už sėkmingą dalyvavimą bei sukurtą šventinę nuotaiką!