Atvirų durų dienos ir individualios konsultacijos stojantiesiems

Atvirų durų diena – 2024 m. vasario 24 d. (šeštadienį), 10:00 val.

Kviečiame atvykti į atvirų durų renginį Vilniaus Juozo-Tallat Kelpšos konservatorijoje. Renginio metu būsite supažindinti su priėmimo į mokyklą tvarka, stojamojo egzamino reikalavimais, turėsite galimybę apžiūrėti mokymosi ir gyvenimo sąlygas, susipažinti su mokyklos administracijos atstovais, specializacijų vadovais ir mokytojais ir aptarti su jais visus Jums kylančius klausimus.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS SU SPECIALIZACIJOS MOKYTOJU

Pageidaujantys pasikonsultuoti dėl pasirengimo stojamajam egzaminui su specializacijos mokytoju kviečiami registruotis užpildant registracijos formą: https://forms.gle/gnPoJSeLXT2uRjt59

Dėl individualios konsultacijos laiko ir formos (kontaktinė ar nuotolinė) suderinimo su Jumis susisieks mokytojas registracijos anketoje nurodytais kontaktais. Individualios konsultacijos stojantiesiems teikiamos nemokamai.

Visą reikalingą informacija galima rasti čia: https://konservatorija.lt/stojantiesiems/