KONKURSAS „MAŽIEJI VIRTUOZAI“

2024 m. vasario 3 d. muzikos mokykloje „Lyra“ vyko VI Lietuvos jaunųjų pianistų etiudų konkursas „MAŽIEJI VIRTUOZAI”. Konkurse dalyvavo Lietuvos muzikos ir meno mokyklų bei kitų neformalaus muzikinio ugdymo įstaigų fortepijono dalyko I-IV klasių moksleiviai. Iš viso konkurse dalyvavo 40 jaunųjų pianistų iš Vilniaus „Lyros“ muzikos mokyklos, Alytaus r. meno ir sporto mokyklos, Grigiškių meno mokyklos, Klaipėdos J. Karoso muzikos mokyklos, Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos, Kauno M. Petrausko scenos menų mokyklos, Elektrėnų meno mokyklos, Pakruojo J. Pakalnio menų mokyklos, Ukmergės meno mokyklos, Kėdainių muzikos mokyklos, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos ir kitų.

Konkurse taip pat dalyvavo Šalčininkų r. Jašiūnų muzikos mokyklos 2-os klasės fortepijono skyriaus mokinys SAVELIJ VOITUKOVIČ, kuris tapo konkurso DIPLOMANTU!

Labai džiaugiamės sėkmingu mūsų mokyklos mokinio Savelijaus Voitukovičio  dalyvavimu šiame konkurse ir dėkojame jo mokytojai Natalijai Afanasjevai už puikų mokinio paruošimą!