VASARIO 16-OJI JAŠIŪNUOSE!

Vasario 16-oji – tai Lietuvos nepriklausomybės akto gimtadienis ir mūsų visų, gyvenančių laisvoje šalyje, šventė! Šiemet minėjome 106-ąsias metines, kai 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba Vilniuje pasirašė Nepriklausomybės aktą. Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga Jašiūnų Balinskių dvaro sodybos rūmuose vyko šventinis koncertas, kurį parengė Jašiunų M. Balinskio ir „Aušros“ gimnazijų, pagrindinės ir muzikos mokyklų mokiniai. Jaunieji atlikėjai padovanojo Jašiūnų miestelio gyventojams šventinę programą, kurioje buvo gausu liaudies ir tautinių šokių, gražiausių ir skambiausių dainų Lietuvai!

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną šventėme vieningai, linksmai ir kūrybiškai, stiprindami bendruomeniškumo jausmą!

Koncerte pasirodė Jašiūnų muzikos mokyklos mokiniai:

ADRIANA SONGIN (vokalas solo), VERONIKA VOLOSEVIČ (vokalas solo),

akordeonistai TOMAS MICHALCEVIČIUS, VERONIKA VOLOSEVIČ, DAVID JANCEVIČ, MATEUŠ TUPKO, ROBERT KOLYŠKO,

Jaunučių choras EMILJAN CHONDOGIN, MONIKA PLIUKŠTA, ADRIANA SONGIN, EVA KORKUT, KORNELIJA TOMAŠEVIČ, AMELIJA KUZNETSOVA, KORNELIJA DARŽINKEVIČ, KAROL KORKUT, DEIMANTĖ ŠVAIKOVSKYTĖ, EVELINA VASIUKEVIČ.

Širdingai dėkojame jauniesiems atlikėjams ir jų mokytojams IRINAI RODEVIČ ir ALEKSANDRUI GODOVŠČIKOVUI už puikų pasirodymą ir gražią šventę!