JAUNŲJŲ PIANISTŲ IŠ DANIJOS KONCERTAS

2024 m. kovo 16 d. Šalčininkų S. Moniuškos menų mokykloje koncertavo Danijos Karališkosios muzikos akademijos Aarhuse profesoriaus, „Gradus” fortepijono mokyklos mokytojo Martin Lysholm Jepsen mokiniai pianistai Aurora Snefrid Nuno Darvann- Hermann, Sophus Elmark, Emil Nabe -Nielsen, Emil Dalgaard, Aleksander Roman, kurie yra daugelio konkursų laureatai, aktyviai koncertuoja ne tik Danijoje, bet ir užsienyje.

Šalčininkų miesto gyventojai turėjo ypatingą progą pasimėgauti įspūdingu koncertu. Jaunieji atlikėjai iš Danijos koncerto metu skambino klasikinius kūrinius fortepijonui. Klausytojai galėjo įsitikinti, kad jaunieji muzikantai puikiai įvaldę grojimo techniką. Jų aukštas meistriškumo lygis ir gebėjimas išreikšti gilias emocijas per fortepijoną sukūrė koncerto metu nepakartojamą muzikinį įspūdį. Publika liko sužavėta aukštu meistriškumo jaunųjų talentų iš Danijos lygiu.