KONKURSAS „DŽIAZAS VAIKAMS IR JAUNIMUI“

2024 m. kovo 15 d. Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultete (Didlaukio g. 82 Vilniuje) vyko II-asis respublikinis vaikų ir jaunimo džiazinės muzikos konkursas „Džiazas vaikams ir jaunimui”, kurį organizavo Vilniaus menų studija „Garsas ir spalva“ ir Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Ritminės muzikos katedra. Konkurse dalyvavo 8-18 metų instrumentinės muzikos atlikėjai: instrumentalistai, grojantys fortepijonu, akordeonu, styginiais instrumentais, pučiamaisiais instrumentais ir vokalą studijuojantys mokiniai, atliekantys ne tik klasikinį repertuarą, bet ir džiazo bei šiuolaikinę muziką.

Jašiūnų muzikos mokyklai šiame konkurse atstovavo fortepijono skyriaus mokytojos metodininkės Natalijos Afanasjevos parengti mokiniai  SAVELIJ VOITUKOVIČ, 2 kl., ir NIKOLETA VOITUKOVIČ, 3 kl.

Sveikiname Nikoletą Voitukovič, kuri laimėjo šiame konkurse II vietos laureato diplomą, ir Savelijų Voitukovič, kuris laimėjo III vietos laureato diplomą!