FESTIVALIS „MUZIKA – VAIZDUOJAMASIS GARSŲ PASAULIS“

2024 m. kovo 21 d. Vilniaus savivaldybės Grigiškių meno mokykloje jau šešioliktąjį kartą šurmuliavo festivalio „Muzika – vaizduojamasis garsų pasaulis“ dalyviai, mokytojai ir klausytojai. Šiais metais festivalio tema „Maistas ir gėrimai“ sulaukė labai didelio susidomėjimo! Pasirodo, kad muzikoje maisto ir gėrimų tema yra ne tokia jau ir reta! Koncertų „meniu“ – nuo bulvyčių fri, vištienos filė, cukranendrės bliuzo iki arbatos puodelio, šaukštelio cukraus, braškinio kokteilio ir kitų skanėstų. Apie juos visus muzikos garsais ir vizualiųjų menų spalvomis „pasakojo“ 111 festivalio dalyvių, tarp jų ir Jašiūnų muzikos mokyklos mokytojos Natalijos Afanasjevos fortepijoniniai duetai ANELIJA LISOVSKAJA ir ILANA MARKEVIČ bei MILENA TRIFONOVA ir ELZA LOKTIKAITĖ.