FESTIVALIS „MUZIKOS ŽAISMAS“

2024 m. balandžio 18 d. Rūdiškių muzikos mokykloje įvyko trečiasis respublikinis jaunųjų pianistų, fortepijoninių ir kamerinių ansamblių festivalis „Muzikos žaismas 2024“. Festivalyje dalyvavo jaunieji muzikantai iš Nemenčinės, Kaišiadorių, Grigiškių, Trakų, Vilniaus muzikos ir meno mokyklų. Taip pat festivalyje pasirodė nemažas būrys jaunųjų pianistų iš Jašiūnų muzikos mokyklos – ILANA MARKEVIČ, ANELIJA LISOVSKAJA, ADRIANA SONGIN, SAVELIJ VOITUKOVIČ, NIKOLETA VOITUKOVIČ, MILENA TRIFONOVA, ELZA LOKTIKAITĖ – visus juos festivaliui parengė jų fortepijono mokytoja metodininkė NATALIJA AFANASJEVA. Festivalio klausytojai galėjo išgirsti puikius pianistų pasirodymus, violončelės ir fortepijono, saksofono ir fortepijono ansamblius,  fortepijoninius duetus bei trio.

Džiaugiamės, kad kiekvienais metais mūsų mokyklos mokinių, dalyvaujančių festivalyje, skaičius auga. Tai yra puiki galimybė mokiniams bei mokytojams susipažinti, pabendrauti ir pasisemti naujų idėjų ir motyvacijos.