FESTIVALIS „NAUJI GARSAI“

2024 m. balandžio 28 dieną Vilniaus Juozo Tallat – Kelpšos konservatorijoje vyko Lietuvos jaunųjų pianistų šiuolaikinės muzikos festivalis ,,Nauji garsai – 2024”, kurį jau šeštą kartą organizavo Vilniaus muzikos mokykla ,,Ugnelė”. Festivalio partneris – Vilniaus Juozo Tallat – Kelpšos konservatorija. Festivalio dalyviai turėjo atlikti vieną šiuolaikinį XX-XXI a. kompozitoriaus kūrinį.

Festivalyje dalyvavo Jašiūnų muzikos mokyklos mokytojos metodininkės Natalijos Afanasjevos jaunieji pianistai – SAVELIJ VOITUKOVIČ, NIKOLETA VOITUKOVIČ ir fortepijoninis ansamblis MILENA TRIFONOVA ir ELZA LOKTIKAITĖ.

Skambėjo įvairi muzika, lydima gausiais publikos aplodismentais. Vaikai buvo apdovanoti diplomais bei dovanomis.