KONKURSAS „DAINA LIETUVAI“

2024 m. balandžio 27 dieną Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje įvyko II-asis jaunųjų dainininkų konkursas „Daina Lietuvai“. Šis konkursas išskirtinis tuo, kad jame skamba kūriniai tik lietuvių kalba. Lietuvių liaudies bei originalias lietuvių kompozitorių dainas atlikėjai dainavo jautriai, prasmingai.

Į konkursą atvyko 26 atlikėjai. Tai ganėtinai gausus būrys dainininkų, kuriuos vertino kompetentinga vertinimo komisija.

Komisijos pirmininkė – operos solistė, kamerinės muzikos atlikėja, LMTA dainavimo katedros vedėja, profesorė Asta Krikščiūnaitė. Komisijos nariai: kamerinės muzikos atlikėja, LMTA docentė, Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos dainavimo mokytoja metodininkė Judita Leitaitė; Giedrius Žalys – operos solistas, LMTA lektorius.

Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos mokinė VERONIKA VOLOSEVIČ puikiai pasirodė šiame konkurse ir laimėjo II-ą vietą!

Mokinę šiam konkursui parengė mokytoja metodininkė IRINA RODEVIČ.

Sveikiname!