KONCERTAS „TAU, MAMYTE!”

Pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiame gražiausią pavasario šventę – Motinos dieną. Šią dieną kiekvienas trokštame stipriai apkabinti savo mamą, ištarti jai pačius gražiausius žodžius, dovanoti gėles ir gražiausias dainas!

Šia proga Šalčininkų r. Jašiūnų muzikos mokyklos mokiniai kartu su Jašiūnų pramogų centro ansamblio „Znad Mereczanki“ šokėjais visoms mamoms ir miestelio gyventojams padovanojo šventinį Motinos dienos koncertą. Svajingų melodijų, dainų ir liaudies šokių puokštę mylimoms Mamoms dovanojo Jaunučių choras, akordeonininkų kvartetas ir kvintetas, saksofonininkų trio, fortepijoniniai, akordeonininkų duetai, solistai vokalistai, pianistai, akordeonistai ir smuikininkai, ansamblio „Znad Mereczanki“ jaunesnioji ir vyresnioji šokių grupės.