KONKURSAS „SENTIMENTAI VALSUI 2024“

2024 m. gegužės 8 d. Jašiūnų muzikos mokyklos mokiniai MATEUŠ TUPKO (akordeonas, 6 klasė, mokyt. Natalja Godovščikova), AURELIJA GOLUBOVSKA (fortepijonas, 5 klasė, mokyt. Nadiežda Klokatova) ir IVETA TUPKO (fortepijonas, 8 klasė, mokyt. Nadiežda Klokatova)  dalyvavo XIV-jame tarptautiniame  jaunųjų  atlikėjų  konkurse „Sentimentai valsui 2024“, kuris vyko Alytaus rajono meno ir sporto mokykloje. Visi konkurso  dalyviai turėjo atlikti vieną kūrinį – valsą.  Konkurso dalyvių pasirodymą dešimties balų sistema pagal šiuos vertinimo kriterijus – profesionalumą, muzikalumą, techniką, dinaminius niuansus ir kitus muzikos atlikimo aspekto pojūčius, sceninį įvaizdį – vertino garbinga komisija.  Į konkursą suvažiavo 66 solistai instrumentalistai  iš visos Lietuvos ir iš kaimyninės Lenkijos.

Mūsų mokyklos mokiniai į mokyklą parvežė nemažai apdovanojimų – MATEUŠ TUPKO pelnė laureato diplomą, o AURELIJA GOLUBOVSKA ir IVETA TUPKO tapo konkurso diplomantėmis! Taip pat Aurelija pelnė  ypatingą komisijos prizą ir diplomą už kūrinio atlikimo techniką!

Sveikiname  atlikėjus ir jų mokytojas!!!