GERIAUSIŲ APDOVANOJIMAI!

Š .m. birželio 18 dieną Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič pakvietė talentingiausius ir gabiausius Šalčininkų rajono jaunuosius muzikantus, šokėjus ir dailininkus, iškilmingai apdovanoti už 2023 – 2024 m. m. pasiekimus.

Šalčininkų rajono meras Zdzislav Palevič, Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Gžegož Jurgo ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič su pasididžiavimu spaudė ranką vaikams ir jaunuoliams, kurie vos ne kasdien po pamokų skuba į menų ir muzikos mokyklas ir mokosi atrasti save, o kartu kaupia neįkainojamą patirtį ir dovanoja Šalčininkų rajonui pergales. Kasmet muzikoje, šokyje ir dailėje save realizuojantys vaikai ir jaunimas dalyvauja rajono, šalies ir užsienio renginiuose ir konkursuose, tobulina įgūdžius, garsina Šalčininkų rajono vardą.

Sveikiname Jašiūnų muzikos mokyklos mokinius ir jų mokytojus, kurių laimėjimai ir pasiekimai buvo įvertinti:

Akordeonistų kvintetas TOMAS MICHALCEVIČIUS, VERONIKA VOLOSEVIČ, DAVID JANCEVIČ, MATEUŠ TUPKO, ROBERT KOLYŠKO, mokytojas Aleksandr Godovščikov – 5-ojo Nacionalinio Lietuvos akordeonistų konkurso, kuris vyko 2024 m. balandžio 4–6 dienomis Širvintų rajono savivaldybės kultūros centre, III vietos laureatai;

BEATA STANKOVSKA, mokytoja Viktorija Mameniškienė – II respublikinio jaunųjų stygininkų konkurso „Pavasario styga“, kuris vyko 2024 m. balandžio 13 d. Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje, III vietos laureatė;

MATEUŠ TUPKO, mokytoja Natalja Godovščikova – XIV tarptautinio jaunųjų atlikėjų konkurso „Sentimentai valsui 2024“, kuris vyko 2024 m. gegužės 8 d. Alytaus rajono meno ir sporto mokykloje, laureatas;

VERONIKA VOLOSEVIČ, mokytojas Aleksandr Godovščikov (akordeonas), mokytoja Irina Rodevič (vokalas) – Vilniaus regiono muzikos ir meno mokyklų̨ akordeono muzikos IX festivalio-konkurso „Rudens kaskados“, kuris vyko 2023 m. lapkričio 11 d. Vilniaus r. Rudaminos meno mokykloje, I vietos laureatė; II-ojo jaunųjų dainininkų konkurso „Daina Lietuvai“, kuris vyko 2024 m. balandžio 27 d. Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje, II vietos laureatė;

ROBERT KOLYŠKO, mokytojas Aleksandr Godovščikov – – Vilniaus regiono muzikos ir meno mokyklų̨ akordeono muzikos IX festivalio-konkurso „Rudens kaskados“, kuris vyko 2023 m. lapkričio 11 d. Vilniaus r. Rudaminos meno mokykloje, II vietos laureatas;

SAVELIJ VOITUKOVIČ, mokytoja Natalija Afanasjeva – II-ojo respublikinio vaikų ir jaunimo džiazinės muzikos konkurso „Džiazas vaikams ir jaunimui”, kuris vyko 2024 m. kovo 15 d. Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultete, III vietos laureatas;

NIKOLETA VOITUKOVIČ, mokytoja Natalija Afanasjeva – II-ojo respublikinio vaikų ir jaunimo džiazinės muzikos konkurso „Džiazas vaikams ir jaunimui”, kuris vyko 2024 m. kovo 15 d. Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultete, II vietos laureatė.