TRADICINIS SUSITIKIMAS „PAS BALINSKIUS“

2024 m. rugsėjo 21 d. Jašiūnų seniūnija pakvietė į tradicinį susitikimą „Pas Balinskius“ Jašiūnų seniūnijos seniūnaičius, ūkininkus, įmonių ir įstaigų vadovus, rėmėjus, Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos narius ir visus Jašiūnų seniūnijos gyventojus.

Susitikimą „Pas Balinskius“ savo pasirodymais praturtino Jašiūnuose veikiančių švietimo įstaigų mokiniai. Visų jų, talentingų vaikų ir jaunimo, atliekamos dainos, muzika ir šokiai leido mėgautis ir turiningai leisti laiką. Dvaro rūmuose pasirodė ir muzikalūs Jašiūnų muzikos mokyklos auklėtiniai:

1. Ivona Šulc fortepijonu atliko Frederico Chopino Valsą a- moll, jos mokytoja Natalija Afanasjeva;
  2. Adriana Songin ir Ivona Šulc atliko dainelę „Šypsenėle, nepabėk”, mokines parengė ir joms akompanavo mokytoja Irina Rodevič;
  3. Karol Korkut saksofonu atliko Frederico Chopino Noktiurną. Mokinį paruošė mokytojas Julius Černius, akompanavo mokytoja Irina Rodevič;
  4. Akordeonininkų kvartetas Tomas Michalcevičius, Veronika Volosevič, David Jancevič, Robert Kolyško atliko kompozitoriaus Jevgenijaus Derbenko kūrinį „Cowboy”, kolektyvo vadovas mokytojas Aleksandr Godovščikov;
  5. Akordeonininkų kvintetas Tomas Michalcevičius, Veronika Volosevič, David Jancevič, Mateuš Tupko, Robert Kolyško atliko kompozitoriaus Johanno Strausso „Valsų popurį”, kolektyvo vadovas mokytojas Aleksandr Godovščikov.

Daugiau  apie šį renginį galima paskaityti čia https://salcininkai.lt/naujienos/394/tradicinis-susitikimas-pas-balinskius-padekoti-uz-bendryste:16518