SVEIKINAME!

2021 m. balandžio 17-18 dienomis Jašiūnų muzikos mokyklos fortepijono skyriaus mokinės ANNA BORKOVSKA ir LAURA LOKTIKAITĖ šauniai pasirodė nuotoliniame Tarptautiniame menų konkurse „THE BEST” (Berlynas, Vokietija), kuriame  dalyvavo 32 pasaulio šalių įvairaus žanro atlikėjai. Dalyviai, kaip ir daugelyje konkursų, buvo skirstomi į amžiaus kategorijas ir atliekamos muzikos žanro nominacijas: vokalo, instrumentinės muzikos, klipo ir pan.

ANNA BORKOVSKA instrumentinės muzikos nominacijoje 12-14 metų amžiaus kategorijoje pelnė II-ąją vietą!

LAURA LOKTIKAITĖ instrumentinės muzikos nominacijoje 15-17 metų amžiaus kategorijoje pelnė II-ąją vietą!

Sveikiname, džiaugiamės ir dėkojame mokinėms Annai ir Laurai bei jų fortepijono mokytojai metodininkei Natalijai Afanasjevai!